O nas

Specjalizujemy się w produkcji przemysłowego oświetlenia w technologii LED, dysponujemy własnym suportem technicznym, który zajmuje się montażem, a także serwisem naszych lamp na terenie całego kraju. Posiadamy zaplecze produkcyjne oraz sprzęt specjalistyczny do montażu na dużych wysokościach. Jesteśmy właścicielem autorskich projektów opraw ulicznych, produkujemy i projektujemy również oświetlenie na indywidualne zlecenia. 

 Realizujemy zamówienia dla miast, gmin, powiatów, firm państwowych, sektora prywatnego i publicznego, spółdzielni mieszkaniowych, placówek oświatowych, jednostek militarnych lub osób prywatnych. Nasza zaawansowana technologia na co dzień z powodzeniem sprawdza się przy oświetlaniu ulic i dróg, hal produkcyjnych, magazynów wysokiego załadunku, sklepów, super marketów, szkół, biur itp. W naszej ofercie mają państwo do wyboru gamę temperatur barwowych, które wykorzystujemy do produkcji według zapotrzebowania klienta. 

Stale współpracujemy z laboratorium Politechniki Łódzkiej, w którym bez przerwy testujemy najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki czemu nasze produkty zasługują na miano bezawaryjnych.  

Z pełną odpowiedzialnością możemy zapewnić, że nasze lampy są produkowane według należytego reżimu technologicznego, więc „jakość” jest nieodłącznym elementem procesu produkcji, co przełożyło się na długą listę zadowolonych klientów i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. 

Pomimo bardzo wysokich kosztów produkcji staramy się, aby ceny oferowanych przez nas wyrobów były przystępne dla naszych odbiorców, dlatego z czystym sumieniem możemy zaoferować Państwu lampy LED, które potrafią zaoszczędzić nawet do 80% energii, świecą światłem ciągłym więc nie męczą wzroku, nie powodują zjawiska stroboskopowego, są odporne na wstrząsy i drgania, nie emitują UV, są przyjazne dla środowiska, a ich główne zalety to oszczędność i cena. 

Close Menu